Kuidas ma raha deposiidiks kanda saan?

Deposiidi tegemiseks ja Plus500 platvormil kauplemise alustamiseks palun järgige järgnevaid juhiseid:

Valige "Vahendite juhtimine" → “Deposiit” → valige variantide seast eelistatud maksemeetod → täitke nõutud väljad ja vajutage nupule "Edasta" (mobiiliseadmetelt pääsete "Vahendite juhtimise" ekraanile menüünupu alt). Igal deposiidimeetodil on oma minimaalne deposiiditase, lisainformatsiooni selle kohta leiate kauplemisplatvormi deposiidiekraanilt. Teil on võimalik deposiiti sisse maksta, kasutades ühte järgnevatest meetoditest (mõned neist ei pruugi teie piirkonnas saadaval olla):

  1. Deebet- ja krediitkaardid - aktsepteeritakse ainult Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaarte (olenevalt teie asukohast võivad lisanduda täiendavad piirangud).
  2. Elektroonilised rahakotid (PayPal või Skrill).
  3. Pangaülekanne (otsene pankadevaheline ülekanne).

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76,4% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.