Kas te pakute pikenduse (Rollover) teenust?

Enamik meie pakutavatest futuurilepingutel põhinevatest instrumentidest on rollover-kuupäevaga. Selle info leiate klõpsates kauplemisplatvormi põhikuval iga instrumendi kõrval olevale "Üksikasjad" nupule.
Millal iganes futuurileping jõuab oma automaatse pikenduse kuupäevani, mis on instrumendile määratud, pikendatakse Plus500 poolt tasuta kõiki avatud positsioone ja ordereid automaatselt järgmisele futuurilepingule.
Et tühistada mõju avatud positsiooni hinnatud väärtusele, arvestades aluseks oleva instrumendi hinda uueks lepinguperioodiks, tehakse kompenseeriv korrektuur, mis võimaldadab teil hoida oma positsioonid avatuna ilma omakapitali mõjutamata. Samuti korrigeeritakse proportsionaalselt stopp-ordereid ja limiithinnaga ordereid, et need peegeldaksid uue lepingu hinda. Teie positsiooni väärtus peegeldab jätkuvalt turu liikumise mõju, põhinedes teie algsele avamistasemele.
Lisainfo saamiseks pikenduse korrektuuride arvutamise kohta, palun lugege: "Mis on pikenduse korrigeerimine?"

Kui tähtajalepingul ei ole pikendust (rollover), siis sulgub positsioon instrumendi sulgemiskuupäeval, ka see info on nähtaval "üksikasjade" lingil. Lisainformatsiooni saamiseks positsioonide sulgemise kohta palun lugege: "Mis on instrumendi sulgemiskuupäev?"

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,5% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.