Kuidas on Plus500 hinnad arvutatud?

Plus500 näitab hindu viidates vastava finantsinstrumendi hinnale ja selle hinnavahele.
Meie hinnad on saadud hulgalt sõltumatutelt kolmanda osapoole turuandmete pakkujatelt, kes saavad oma hinnavood asjakohastest vahetustest. Kohandus (st. hinnavahe) rakendatakse seejärel automaatselt, et saada Plus500 hind. Selle hinnavahe maksate teie, aga see sisaldub näidatud hindades ja ei ole lisatasu ega maks, mida tuleb tasuda lisaks näidatud hindadele.
Plus500 pakub oma instrumentidele fikseeritud või dünaamilist hinnavahet. Hinnavahe arvutamist saab teostada lahutades instrumendi müügihinna ostuhinnast. Dünaamiline hinnavahe võib positsiooni avatud olemise perioodi jooksul muutuda, samas kui fikseeritud hinnavahe jääb muutumatuks alates ajast kui positsiooni avate, kuni ajani, kui positsioon suletakse.
Meie krüptovaluutade CFDde jaoks geneeritud hinnad on saadud konkreetsete krüptovaluutade vahetustest. Palun pidage meeles, et krüptovaluutade hinnad võivad erinevatel krüptovaluuta vahetajatel palju erineda.
Antud instrumendi hinnavahe kohase info võib leida meie veebilehelt või kauplemisplatvormidele "üksikasjad" linkilt instrumendi nime kõrval.

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,5% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.