Miks ma pean üles laadima fotoga ID ja teised dokumendid?

Seadusest tulenevate ja regulatiivsete kohustuste tõttu on Plus500 kohustatud teie isikusamasust ja elukohajärgset aadressi kontollima, milleks võib olla vajalik fotoga ID ja elukohatõendi esitamine.
Avades konto Plus500 kauplemisplatvormil, nõustute te täitma kõiki rakenduvaid rahapesu ja terrorismi finantseerimise vastaseid seaduseid ja regulatsioone, sealhulgas kuid mitte ainult nõuet anda piisavalt tõendeid enda identiteedi, elukoha aadressi, vahendite allika jms kohta. Plus500 ei alusta isikuga ärisuhet enne, kui kliendi isikusamasus ja elukoha aadress on edukalt verifitseeritud ja/või kõik nõutavad dokumendid on vastu võetud ja heaks kiidetud. See kaitseb nii teid kui meid pettuse eest ja kaitseb teie privaatsust ning on seega osa meie tavapärasest hoolsuskohustuse protsessist. Plus500 jätab endale õiguse kehtestada vajaduse korral täiendavaid hoolsuskohustuse tingmusi.

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,5% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.