Kuidas vältida lisatagatise nõuet (Margin Call)?

Kliendid peaksid pidevalt oma saldol silma peal hoidma ja kindlustama, et neil on kauplemiskontol piisavalt vahendeid oma positsioonide avatuna hoidmiseks. Lisaks sellele on klientidel võimalik seadistada e-kirja/SMS-i/tõukemärguande teel edastatav teavitus, mis annab teada, kui konto omakapital hakkab lähenema minimaalse tagatise nõudele. Seadistamiseks valige "Konto" → “Teavitused” või siis mobiilirakendust kasutades “Menüü” →"Hinnaalarmid" → ”Teavitused”.

Antud teenus on tasuta ja edastatakse üldkasutatava telekommunikatsioonivõrgu kaudu, mistõttu me ei saa teavituste kätte saamist garanteerida. Lisainformatsiooni saamiseks palun lugege “Kas te pakute teavituste teenust?

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,5% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.