Väljamaksed

Kuidas ma saan vahendeid välja võtta?

Vahendite välja võtmiseks palun toimige järgnevalt:
Vajutage "Vahendite juhtimine” → “Väljamakse”

Lisateave

Krediitkaardi tagasimaksed (ettevõtte poliis)

Kui saadate vahendeid Plus500 kontole krediitkaarti kasutades, siis püüame me esmalt alati tagasimakse suunata sellele kaardile, hoolimata sellest, millise maksemeetodi

Lisateave

Milline on iga maksemeetodi töötlemise ajaperiood?

Et võimaldada meil enne makse teostamist läbi viia mitmeid turvakontrolle, on väljamaksetaotluse töötlemise ajavahemik tavaliselt üks tööpäev.

Lisateave

Millal on vajalik PayPalis vahendite vastu võtmise kinnitamine?

Juhul kui teie piirkonnas on võimaldatud PayPali meetod vahendite vastu võtmiseks, siis on võimalik, et teil tuleb väljamakse lõpule viimiseks ja vahendite vastu võtmiseks logida sisse

Lisateave

Väljamaksete piirangud

Kõigil väljamakse meetoditel on miinimumsummade piirmäärad, mille te leiate kauplemisplatvormi väljamaksete ekraanilt

Lisateave

Väljamaksete staatused

On väljamaksetaotluse töötlemise ajavahemik tavaliselt üks tööpäev ning selle aja jooksul läbivad väljamaksete nõuded mitmeid erinevaid etappe.

Lisateave
Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76,4% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.