Milline on iga maksemeetodi töötlemise ajaperiood?

Et võimaldada meil enne makse teostamist läbi viia mitmeid turvakontrolle, on väljamaksetaotluse töötlemise ajavahemik tavaliselt üks tööpäev. Makse kätte saamise aeg oleneb valitud maksemeetodist ja rahaülekande kolmanda osapoole makse töötlemisele kuluvast ajast.
Kauplemisplatvormi väljamaksete ekraanilt leiate infot iga erineva maksemeetodi minimaalsete väljamaksesummade kohta. Minimaalsest väljamaksesummast väiksema summa välja võtmisel võivad teie kontole lisanduda lisatasud.

Alljärgnevalt on välja toodud meie pakutavad maksemeetodid. Palun võtke arvesse, et mõningad meetodid ei pruugi teie piirkonnas saadaval olla:

Elektroonilised rahakotid - PayPal või Skrill. Peale väljamakse kinnitamist peaks raha jõudma teie e-rahakoti kontole vastavalt teie e-rahakoti töötlemisajale.
Pangaülekanne - otsene pankadevaheline rahaülekanne. Peale väljamakse kinnitamist peaks raha jõudma teie pangakontole vastavalt teie panga ja vastava jurisdiktsiooni töötlemisajale.
Krediitkaardid - vahendid peaksid jõudma pangakontole, mis on seotud vastava kaardiga, olenevalt iga panga tehingute töötlemise ajast.

Meie põhimõtteks on igal võimalusel väljastada väljamakseid samale maksemeetodile, mida kasutati ka kliendi kontole deposiidi tegemiseks. Näiteks, kui klient kasutab deposiidi tegemiseks Visa kaarti, siis püüame me alati väljamakset esmalt teostada samale Visa kaardi kontole. Kui väljamakse on autoriseeritud, krediteeritakse raha kliendi Visa kaardile. Raha tagastus peaks vastaval kontol näha olema paari tööpäev jooksul ning samuti järgmises kuu väljavõttes.

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,5% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.