Millal on vajalik PayPalis vahendite vastu võtmise kinnitamine?

Juhul kui teie piirkonnas on võimaldatud PayPali meetod vahendite vastu võtmiseks, siis on võimalik, et teil tuleb väljamakse lõpule viimiseks ja vahendite vastu võtmiseks logida sisse oma PayPali kontole ja kinnitada vahendite kättesaamine, misjärel summa lisatakse teie Paypali kontole.

Lisaks sellele võidakse teilt enne vahendite kätte saamist nõuda oma PayPali e-postiaadressi verifitseerimist. Selle tegemiseks palun vajutage lingile “e-postiaadressi kinnitamine” ning sisestage oma PayPali konto kasutajanimi ja salasõna. Lingi leiate e-kirjast, mis saadetakse teie põhilisele e-postiaadressile vahetult pärast PayPali konto avamist. E-postiaadressi on võimalik PayPali kontol muuta valides “Profile” → “email” → “add/edit”. Kui te vajate täiendavat abi, siis palun võtke ühendust PayPali klienditoega.

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Kontakt!
E-kiri

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,5% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.