Alarmid

Saage Plus500 käest reaalajas email, SMS või mobiiliteade, põhinedes:

Pidage meeles, et CFD-d on võimendusega tooted ja võivad viia kogu teie kapitali kaotamiseni. Palun tagage, et mõistate sellega seonduvaid riske täielikult.

iPad and iPhone showing Alerts screen in the Plus500 application

Alustamine

Alarmide määramine on tasuta, lihtne ja saadaval kõigis seadmetes. Võite luua alarme klõpsates alarmi ikoonil (  ) peamisel kauplemiskuval ning saate vaadata, muuta ja eemaldada alarme rakenduste menüüs asuvas Alarmid (mobiilis ja tahvelarvutis) või Web Traderi külgribal.

Kuidas saada alarmi:

1. Klõpsake alarmi ikoonil

alerts-screen-icon

2. Määrake alarmi väärtused

alerts-screen-set

3. Saage reaalajas teavitusi

"Hinnaalarm - EUR/USD
on saavutanud 0.9765"

Hind

Reageerige hinnamuutustele kohe, kui need juhtuvad

Määrake hinnaalarm, et saada teavitusi, kui instrument on jõudnud konkreetse ostu- või müügihinnani.

Näide:

Soovite teada, kui nafta ostuhind jõuab $49.81 peale, sest usute, et see tõenäoliselt tõuseb. Määrake hinnaalarm ja kui nafta jõuab sellele tasemele, saadetakse teile teie eelistatud kommunikatsiooniviisi abil teavitused (email/SMS/mobiiliteade).

alerts-screen-price

Muutuse % (päevas või tunnis)

Saage protsendi tõusu või languse kohta kohene teavitus

Kasutage muutuse % alarme, et saada teavitusi, kui instrumendi absoluutne hinnamuutus (positiivne või negatiivne) jõuab teatud tasemeni. Muutuse % alarme saab konfigureerida korduma igapäevaselt või igas tunnis.

Näide:

Te soovite saada teavitusi, kui maagaas tõuseb 0.80% võrra eelmise kauplemissessiooniga võrreldes. Peale alarmi määramist saadab ülemaailmne turusündmus hinna 0.80% kõrgemale ja te saate teavituse, milles saate otse oma kontole sisse logida.

alerts-screen-change

Kauplejate arvamus (ostjate % vs. müüjate %)

Saage reaalajas teada, kuidas teised kauplevad

Kauplejate arvamus on ainulaadne teavitustööriist, mis käivitatakse automaatselt, kui ostjate või müüjate protsent (Plus500 klientide hulgas) jõuab teatud tasemeni.

Näide:

Praegune USA 500 turu trend on 51% ostjad, 49% müüjad. Soovite teada, kui ostjate % saavutab või ületab 56%, seega määrate vastavalt kauplejate arvamuse alarmi.

alerts-screen-sentiment
24/7 klienditeenindus
Vajate tuge?
24/7 klienditeenindus

Pidage meeles, et CFD-d on võimendusega tooted ja võivad viia kogu teie kapitali kaotamiseni. Palun tagage, et mõistate sellega seonduvaid riske täielikult.