Kliendiraha kaitsmine

Kliendiraha kaitsmine

Kui avate meie juures konto, valitseme teie vahendeid kooskõlas Küprose väärtpaberi- ja börsikomitee eeskirjadega kliendi vahendite kohta. Vastavalt neile eeskirjadele tasume iga kliendi vahendid kliendi eraldatud pangakontole.

Pidage meeles, et CFD-d on võimendusega tooted ja võivad viia kogu teie kapitali kaotamiseni. CFD-dega kauplemine ei puugi olla teile sobilik. Palun tagage, et mõistate sellega seonduvaid riske täielikult. Enne meie teenuste kasutamist palun tutvuge meie kasutajalepingu ja kaasnevate riskide hoiatusega.
Kliendiraha kaitsmine
Kliendi kõiki vahendeid hoitakse kliendi eraldatud pangakontol, kooskõlas Küprose väärtpaberi- ja börsikomitee eeskirjadega kliendi väärtpaberite kohta. 
Plus500CY Ltd kasutab riskide maandamiseks vaid omavahendeid 
Plus500CY Ltd ei edasta tavaklientide raha riskide maandamise käigus kolmandatele osapooltele 
Plus500CY Ltd ei algata turul spekulatiivseid positsioone 
Plus500CY Ltd ei ole võtnud ettevõtete võla või riigivõlaga seotud riske 
Plus500CY Ltd on reglementeeritud CySEC-i poolt 
Plus500CY Ltd ei kasuta oma tavaklientide vahendeid investeerimiseks 

Investori hüvitusfond

Plus500 osaleb investeerimisühingute klientidele mõeldud Investorite hüvitusfondis, mille tegevus on reguleeritud Küprose Vabariigis. Plus500 pakub teile turvalisust, vahendeid, globaalset ulatust ja sellise riikidevahelise organisatsiooni teenindust, millel on kogu maailmas enam kui 1 000 000 klienti ja mis teostab igakuiselt miljoneid tehinguid. Lisaks on Plus500 võlgadeta, evib märkimisväärset likviidsust ja seaduses sätestatud reservkapitali olulist, normatiivseid nõudeid ületavat ülejääki. Lugege lisaks:Investori hüvitusfond