Meie tasud

Konkurentsivõimeline, otsekohene ja ilma üllatusteta

Plus500 pakub klientidele enamikku oma teenustest tasuta ja kohaldatavatest teenustasudest teavitame teid ette. Üllatusi ei ole. Meie kompensatsioon tuleneb meie pakutava/küsitava hinnavahest, mis on (sisemise monitooringu põhjal) ühed valdkonna väiksemad.

Instrumendi andmete kuva ekraanitõmmis koos "hinnavahe" joonisel oleva suurendusklaasiga

Vastupidiselt mõnedele teistele CFD ettevõtetele, tuleb teil kaubeldes Plus500-ga tasuda

0 Teenustasud
  • Deposiidid
  • Reaalajas aktsia CFD-de hind
  • Reaalajas foreksi hinnad
  • Tehingute avamine / sulgemine
  • Dünaamilised tabelid ja graafikud
  • Oma positsiooni pikendamine

Ostu/müügi hinnavahe

Plus500 saab oma teenuste eest kompenseeritud läbi ostu/müügi (Pakkumine/Küsimine) hinnavahe (klõpsa lisainfo saamiseks siin), seega "maksate" te positsiooni avades põhimõtteliselt hinnavahet. See hinnavahe on arvestatud Plus500 hindade sisse ja see ei ole lisatasu, mida tuleb maksta lisaks näidatud hindadele.

Konkreetse hinnavahe vaatamiseks lihtsalt:

  1. Logi sisse oma kontole.
  2. Otsige konkreetset instrumenti.
  3. Klõpsake üksikasjade ikoonil (i) ja kerige alla info jaoni.
Seisev ekraan platvormi kuvaga ja taustal olevad nooled

Lisanduvad kauplemistasud

Olenevalt teie kauplemisaktiivsusest võidakse teie kontole rakendada järgmisi tasusid::

Öine rahastamine

Öise rahastamise summa kas lisatakse või lahutatakse teie kontolt, kui hoiate positsiooni pärast teatud aega (millele viidatakse kui "öise rahastamise aeg"). Selle kohta võite lisa lugeda siit.

Garanteeritud stopp-order

Ainulaadne orderi liik, mida kasutatakse, et aidata teil riske hallata, garanteerides kaotuse taseme juures stopi. Kui otsustate seda funktsiooni kasutada, pange tähele, et see garanteerib teie positsiooni sulgemise konkreetse soovitud hinna juures, kehtib sellele suurem hinnavahe. Selle kohta võite lisa lugeda siit.

Mitte-aktiivsuse tasu

Kui te ei logi oma kauplemisplatvormile kolme kuu jooksul sisse, võetakse tasu kuni $10.

Stopperi pilt

Deposiidid ja väljamaksed

Me ei võta teenustasusid sissemaksete ja väljamaksete eest1!

Osana meie pühendumusest pakkuda teile parimaid kauplemistingimusi, katame ise enamiku maksete töötlemise tasudest. Harvadel juhtudel võib teil olla vajalik maksta teenustasu raha kandmise eest oma Plus500 kontole2 ja sealt välja. Need tasud määrab ja võtab teie makse väljastaja või pank, mitte Plus500.

1 Igakuise maksimaalse väljamaksete arvu ületamisel võime võtta teenustasu.
2 Nt. rahvusvaheliste krediitkaarditehingute, sissetulevate/väljaminevate pangaülekannete ja tehingute korral, mis kasutavad valuutat, mille tugi puudub (valuuta konverteerimine).

Pilt siniste ja valgete üksteisele osutavate 3D nooltega

KKK

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 80,6% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

24/7 klienditeenindus
Vajate tuge?
24/7 klienditeenindus