Tasud

Ainult hinnavahe

Erinevalt teistest teenusepakkujatest, kes küsivad iga tehingu eest ka komisjonitasu, ei võta Plus500 tehingutelt komisjonitasu.

Preemia

Kui te jätate positsiooni pärast tööpäeva lõppu kuni järgmise kauplemispäevani avatuks, olete te selle tehniliselt jätnud ööseks enda kätte ja seda peab rahastama. Rahastuspreemia lisatakse (lühike positsioon) või lahutatakse (pikk positsioon) teie kontolt, et katta seotud rahastusega kaasnev tulu/kulu. Iga instrumendi preemiaaeg (turu sulgemise aeg) on ära toodud üksikasjade vahekaardil.

Et vaadata konkreetse instrumendi rahastuspreemiat ja „% päeva kohta”, minge põhikauplemisekraanile, valige vastav instrument ja vajutage üksikasjade vaatamise nupule rea paremas ääres.

Märkus: kui positsioon avatakse reedel ja seda hoitakse üleöö kuni järgmise kauplemispäeva ehk esmaspäevani, siis rahastuspreemiaks lisatav või lahutatav summa on kogu nädalalõpuperioodi katteks tavaliselt kolmekordne päevatasu.

Passiivsusmaks

Vastavalt kasutajalepingule võetakse teilt tasu kuni 10 USD, kui teie kauplemisplatvorm jääb mingiks ajaks kasutamata seisma. See katab kulud teenuse kättesaadavuse tagamiseks, isegi kui seda ei pruugita kasutada.

* Lisainformatsiooni saamiseks tasude kohta palun lugege meie kasutajalepingut