Plus500 -
Atlético de Madrid peasponsor

Juhtiv Hispaania jalgpalliklubi

Kauplemine aktsiate, krüptovaluutade, indeksite, kaupade, valuutade(forex) ja optsioonidega meie hinnavahelepingute (CFD) teenuse abil

CFD instrumendid

Meie kauplemisplatvorm pakub mitme varaga finantsinstrumente paljudel ülemaailmsetel turgudel.

Vaata nimekirja

“Meil on hea meel omada partnerina Plus500, kes jagab meie eesmärki püüelda jätkuva innovatsiooni ja täiustuste poole. See on põnev aeg klubi jaoks, kui meie – nagu ka Plus500 – rahvusvaheline ulatus järjest kasvab. Usume, et meie partnerlus Plus500-ga toetab meie edu, ja loodame, et saame oma teekonda koos nendega jätkata.”

Miguel Ángel Gil Marin, Atletico Madrid tegevdirektor

"Algselt hakkasime Atléticoga tegelema 2015. aastal ning see on olnud imeline kogemus, olla ühe maailma suurepärasema jalgpalliklubi toetajaks ning loomulikult ka tutvuda suurepärase Madridi linnaga. Oleme uhkusega sellise kuulsa jalgpalliklubi poolel, kes püüdleb edu poole oma andekate mängijate, tugeva pärandi ja pikaajalisele võitjastaažile."

Asaf Elimelech, Plus500 tegevjuht.

Kaks mobiiltelefoni näitavad Plus500 kauplemisplatvormi.

Kauplemine on käeulatuses

Kaubelge meie erinevate platvormide abil kõikjal, igal ajal.

Miks Plus500?

Lihtne ja intuitiivne platvorm

Konkurentsivõimelised hinnavahed

Komisjonitasud puuduvad

Volitatud ja reguleeritud

24/7 online tugi

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76,4% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

24/7 klienditeenindus
Vajate tuge?
24/7 klienditeenindus