Pidage meeles, et CFD-d on võimendusega tooted ja võivad viia kogu teie kapitali kaotamiseni. CFD-dega kauplemine ei puugi olla teile sobilik. Palun tagage, et mõistate sellega seonduvaid riske täielikult. Enne meie teenuste kasutamist palun tutvuge meie kasutajalepingu ja kaasnevate riskide hoiatusega.

Piiratud ajaga sooduspakkumised

Kuidas saada kätte oma esimese deposiidi preemia

 1. Logige platvormi WebTrader sisse Vajutage siia
 2. Valige „Kauple pärisrahaga“
 3. Valige „Ava uus konto“
 4. Vajutage alumises vasakus nurgas nupule „Vahendite juhtimine“
 5. Valige deponeerimisviis
 6. Sisestage deposiidiväljale boonuse kood (allolevast tabelist)
 7. Boonuse summa lisatakse Teie kontole, kui olete kauplemisega kogunud nõutava hulga kauplemispunkte
Minimaalne deposiit Boonuse summa Nõutavad Kpunktid Boonuse kood
100 € 30 € 50 FIRST100
500 € 150 € 150 FIRST500
1.000 € 200 € 200 FIRST1000
5.000 € 1.000 € 1000 FIRST5000
200 € 60 € 60 **
 • Iga instrument annab erinevalt Kpunkte (kauplejapunkte) kaubeldud koguse kohta – täieliku instrumentide tabeli nägemiseks VAJUTAGE SIIA.
 • ** Boonuskood kehtib ainult spetsiaalse boonuse sooduspakkumise ajal. Spetsiaalne boonuskood avaldatakse vastava spetsiaalse boonuse sooduspakkumise käigus.

Boonuse tingimused

 1. Aeg-ajalt pakub Plus500 täiendavaid promoboonuseid, mida pakutakse teile eelnevalt paika pandud kriteeriumite ning Plus500 poolsete tingimuste alusel. Kui te olete boonuse vastuvõtmise tingimused täitnud, siis ilmub teie Plus500 kontole ja/või e-postiaadressile teade boonuse üksikasjadega.
 2. Promoboonus on võimalik välja võtta pärast seda, kui te olete täitnud minimaalsed nõutud kauplemismahud, mis väljenduvad kauplejapunktides.
 3. Kõik boonused aeguvad 90 päeva jooksul (kui pole teisiti märgitud), kui minimaalsed kauplemismahud ei ole täidetud.
 4. Iga boonusetüübi puhul on saadaval ainult üks boonus laiendatud majapidamise kohta, st klientidele, kes on seotud teiste klientidega ühel või mitmel moel, ükskõik millises kombinatsioonis, järgnevate variantide kaudu: nimi, telefoninumber, postiaadress, e-postiaadress, IP aadress, nimi krediit- või deebetkaardil, krediit- või deebetkaardi number, seadme ID ja ükskõik millised teised isikuandmed.
 5. Kui te ei soovi boonust kasutada, siis ärge sisestage meiepoolse päringu korral vastava boonuse koodi või andke meile sellest teada kasutades lehekülge "Kontakt" Plus500 veebilehel või abimenüüd Plus500 kauplemisplatvormil.
 6. Plus500 ei vastuta mingil määral kahjumi eest, mida te boonusega kaubeledes teenida võite.
 7. Sellele pakkumisele kehtivad kasutustingimused ning selle pakkumise kuritarvitamine võib viia boonuse ja boonusega saadud kasumi kinni pidamiseni.
 8. Plus500 omab õigust seda promoboonust igal ajal muuta, kõrvaldada või piirata.
 9. Plus500 omab ainuõigust otsustada boonuse nõuete, tingimuste ja ning kõigi boonusega seonduvate küsimuste üle.