Kaubelge Plus500 abil optsioonide CFDs-dega

Saksamaa 30, Italy 40 ja Facebook-i ostu (call) ja müügi (put) optsioonid on Plus500-s võimendusega kauplemiseks saadaval. Kaubelge volatiilsuse põhjal meie paindlike optsioonide CFD-dega.

Pidage meeles, et CFD-d on võimendusega tooted ja võivad viia kogu teie kapitali kaotamiseni. Palun tagage, et mõistate sellega seonduvaid riske täielikult.

Roheline ruut "Call" ja üles nool; punane ruut "Put" ja alla nool; taustal hinnad ja trendijooned

Plus500CY Ltd on sellel veebilehel olevate finantstoodete väljastaja. Plus500CY Ltd on reguleeritud CySEC-i poolt (litsentsi nr. 250/14).

Kaubelge optsioonide CFD-dega koos võimendusega

Kaubelge optsioonidega kuni 1:5 võimendusega. Võite kauplemist alustada nii madalalt kui 100 €, et saada 500 € kapitali mõju!

Vaata meie optsioone

Kasutage meie riskijuhtimise tööriistu

Määrake oma riskide juhtimiseks hinnaalarmid ja stopid, nagu näiteks kahjumi peatamine ja liikuv stopp. Libastumise täielikuks vältimiseks kasutage meie garanteeritud stoppi ja positsioon suletakse täpselt teie määratud hinna juures.

Lihtne kontohaldus

Kiire ja sujuv vahendite lisamine läbi pangakonto, krediitkaardi, PayPali või Skrilli. Erinevad tööriistad oma finants- ja kauplemistegevuse haldamiseks, sealhulgas tasuta teavituste teenus.

  • Plus500 saab oma teenuste eest kompenseeritud peamiselt ostu-müügi noteeringute vahe kaudu.
Kaks mobiiltelefoni näitavad Plus500 kauplemisplatvormi

Miks Plus500?

Lihtne ja intuitiivne platvorm

Konkurentsivõimelised hinnavahed

Komisjonitasud puuduvad

Volitatud ja reguleeritud

Negatiivse saldo kaitse

24/7 online tugi

24/7 klienditeenindus
Vajate tuge?
24/7 klienditeenindus